"راهنمای سفارش و مقررات"

پیگیری سفارشات

مشتری عزیز! شما می‌توانید پس از ثبت سفارش در انیمال‌کده (چه از طریق سایت، چه در واتس‌آپ) به سادگی و دقیق، مراحل پردازش و ارسال سفارش خود را تا لحظه دریافت محصول پیگیری کنید.

با توجه به روشی که برای دریافت کالا انتخاب کرده‌اید، در هر مرحله از تکمیل فرایند خرید، پیامک‌های رهگیری زیر به شماره تلفن همراهی که در فرم سفارش ثبت شده، ارسال می‌شود تا دقیقا بدانید کالای شما  کجا و در چه مرحله‌ای از ارسال است و چه زمانی به دستتان می‌رسد:

۱.  پیامک در صف بررسی

۲. تأیید سفارش

۳. آماده‌سازی سفارش

۴. خروج از مرکز پردازش

۵. دریافت در مراکز توزیع

۶. تحویل به مأمور ارسال

۷. تحویل شده به مشتری

 

توجه داشته باشید:

* چنانچه ارسال با پیک موتوری در داخل تهران را انتخاب کرده‌اید، مشخصات پیک  (نام راننده و پلاک موتور و لوکیشن آنلاین مسیر ارسال) و هزینه حمل برای شما ارسال می‌شود.

* چنانچه ارسال با باربری وطن را انتخاب کردید، تصویر برچسب بارنامه ارسال کالا ویژه باربری وطن که بر روی بسته الصاق شده است برای شما ارسال می‌شود و می‌توانید با شماره بارنامه از طریق دفتر باربری در مبدأ یا مقصد، موقعیت کالا و زمان دریافت را پیگیری کنید.

* در روش ارسال با تیپاکس، کد 14 رقمی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای شما پیامک می‌شود و همه مراحل ارسال در سامانه رهگیری پست، قابل پیگیری است.

* در همه این مراحل، چنانچه مشکلی در دریافت پیامک یا رهگیری محصول وجود داشته باشد، تیم پشتیبانی انیمال‌کده پاسخگو و تا دریافت محصول، همراه و پشتیبان شماست.