بازگشت-کالا


رویه های بازگشت کالا چیست؟ 

شاید یکی از برتری های فروشگاه های حضوری بر فروشگاه های غیر حضوری (اینترنتی) اطمینان خاطر مشتری از صحت کالا پیش از خرید است. مشتری در فروشگاه های حضوری کالای مورد نظر خود را مشاهده میکنید و پس از کسب اطمینان از بابت سالم بودن جنس نسبت به خرید آن اقدام میکند. در صورتی که در فروشگاه های اینترنتی چیزی به نام مشاهده جنس پیش از خرید وجود ندارد. از همین رو فروشگاه انیمال کده این فرصت را به مشتریان خود میدهد که تا 7 روز پس از خرید با شرایطی که معین شده نسبت به بازگشت محصول اقدام کنند.
 

شرایط کالاهایی که قابلیت بازگشت دارند

درصورتی که محصول خریداری شده دارای ایراد فیزیکی میباشد، میبایست تا حداکثر 24 ساعت به بخش خدمات پس از فروش انیمال کده اطلاع داده شود.محصولاتی که به صورت مستقل دارای گارانتی بلند مدت هستند، تنها تا 7 روز اول قابل برگشت به فروشگاه انیمال کده است و پس از آن در صورت بروز هر گونه اشکال باید به شرکت گارانتی کننده ارسال شوند. انیمال کده در قبال گارانتی محصولات هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت اما با هماهنگی های قبلی پذیرای برخی از محصولات باگارانتی در دوره بعد از 7 روز خواهد بود.اگر محصول مرجوعی غذا باشد فقط در صورتی بازگردانده میشود که باز نشده باشد.


شرایط برای ارسال کالا 

1)پیش از ارسال کالا، حتما با بخش خدمات پس از فروش انیمال کده هماهنگی های لازم را انجام داده و به هیچ وجه هیچ کالایی را بدون هماهنگی قبلی به فروشگاه ارسال نکنید. 
2)برای تماس با بخش پشتیبانی فروشگاه انیمال کده حتما کد و اطلاعات خرید خود را اعلام کنید. 
3)جهت تماس با بخش خدمات پس از فروش میتوانید با شماره 09122276946 (شنبه تا 4 شنبه 9-19 و روزهای 5 شنبه 9-14) تماس بگیرید و یا به آدرس واتس آپ 09122276946 پیام ارسال نمایید. 
4)پس از پذیرش کالا کارشناسان انیمال کده حداکثر طی 48 ساعت کاری نتیجه تست را به مشتری اعلام میکنند. 
5)در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ یه حساب مشتری واریز میگردد. 
شرایط انصراف از خرید 
6)در صورت انصراف از خرید در زمانی که کالا نزد مشتری میباشد حداکثر تا 7 روز باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهید. 
7)بازگشت کالا تنها در صورتی امکان پذیر است که کالای مورد نظر در شرایط اولیه (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد و کلیه ملزومات و اقلام همراه آن ارسال شود. 


هزینه های ارسال چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، مورد تایید کارشناسان خدمات پس از فروش انیمال کده باشد، هزینه‌های ارسال به عهده انیمال کده است. برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به انیمال کده ارسال شود. در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان انیمال کده ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود. 
فروش و ارسال صرفا از طریق سایت و روش‌های ذکر شده صورت می‌پذیرد. 
وب ‌اپلیکیشن را به صفحه اصلی خود اضافه کنید
با این کار، می‌توانید برای همیشه و بدون نیاز به بروز ‌رسانی از خدمات ما استفاده کنید
آیا مایل به نصب وب اپلیکیشن می باشید؟
  
وب ‌اپلیکیشن را به صفحه اصلی خود اضافه کنید
با این کار، می‌توانید برای همیشه و بدون نیاز به بروز ‌رسانی از خدمات ما استفاده کنید
1. روی دکمه Share در نوار پایین کلیک کنید.
2. گزینه Add to Home Screen را انتخاب کنید.
3. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.