ونپی

ونپی

شرکت ونپی، یک شرکت تولید مواد غذایی حیوانات خانگی میباشد که متعلق به کشور چین بوده و طبق استاندارد های FDA کشور امریکا، مشغول به تولید انواع مواد غذایی با کیفیت برای سگ ها و گربه ها میباشد. موقعیت اصلی این شرکت در شهر ساحلی یانتای چین بوده که 400000 متر مربع مساحت دارد. این شرکت 14 کارخانه در سراسر جهان و 16 شرکت تابعه دارد.

تاریخچه ونپی

بنیانگذار شرکت Yantai China ، Ltd - آقای هائو ژونگلی میباشد که تجارت حیوانات خانگی را از سال 1998 آغاز کرد و همه کارخانه ها توسط سیستم ایمنی غذایی HACCP تأیید شدند. شرکت Yantai China Pet Foods Ltd. ، اپراتور برند جهانی در صنایع غذایی حیوانات خانگی بوده و برند های بسیاری مانند "Wanpy" ، "Truly" و "Jerky Time" را در اختیار دارد. Yantai China Pet Food یکی از بهترین تولید کننده غذای حیوانات خانگی در چین است; محصولات این شرکت به پنج قاره صادر می شود و بیش از 50 کشور از جمله ژاپن ، ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، آلمان ، انگلستان ، فرانسه ، استرالیا ، روسیه ، کره با فروش سالانه بیش از یک میلیارد واحد محصول، از بزرگ ترین مصرف کنندگان این برند میباشند.

شرکت ونپی

کیفیت محصولات ونپی

فرموله این محصولات از مواد سالم و با کیفیت انتخاب شده که به کمک گوشت انواع حیوانات نظیر ماهی، مرغ، حیوانات شکاری و... علاوه بر طعمی لذیذ و دلنشین، بدون رنگ و طعم دهنده های مصنوعی میباشد. علاوه بر این، دستور العمل های بدون گلوتن و بدون قند ، نقش مهمی در الگوی تغذیه سگ و گربه با آلرژی غذایی پر می شود.

محصولات برند ونپی

عمده محصولات ونپی به شکل تشویقی و پوچ میباشد که دارای طعمی بسیار لذیذ و یک مکمل غذایی بسیار غنی برای سگ ها و گربه ها به حساب می اید.

پت شاپ انیمال کده

مجموعه انیمال کده با تیمی متشکل شده از دامپزشکان متخصص و دست اندرکاران دلسوز، سعی دارد با گردآوری بهترین برند مواد غذایی و وسایل ضروری و بهداشتی حیوانات خانگی در کنار کمترین قیمت در سلامت و رشد حیوانات خانگی شما سهیم باشند. همچنین شما میتوانید با مراجعه به بخش تماس با ما ،مشکلات حیوانات خانگی خود را با ما در میان بگذارید و به صورت رایگان از دامپزشکان ما مشاوره بگیرید.