مونژه

مونژه

شرکت مونژه فعالیت خود را از سال 1963 در حوزه غذای حیوانات خانگی مانند کنسرو سگ و گربه غذای خشک سگ و گربه و... در کونئو ایتالیا آغاز نمود. این استان همه بخش های شرکت، نظیر تولید، کنترل کیفیت، تحقیق توسعه، تدارکات، دفتر مرکزی را در خود جای داده. و دارای 300 نفر متخصص و 120 نماینده فروش میباشد که توانسته اند بیشترین فروش مواد غذایی حیوانات خانگی در ایتالیا را به نام خود کنند. و وظیفه خود را تضمین سلامت تغذیه ای گربه ها و سگ ها با محصولی که هر نیاز غذایی آنها را برآورده می کند قرار داده است. محصولات و خدمات این شرکت می توانند از ابتدای مرحله تحقیق و توسعه تا تولید و بسته بندی سفارشی شوند، همه این محصولات ورودی و کنترل کیفیت تیم تحقیق و توسعه  را دریافت می کنند. در بالاترین استاندارد های فرمولاسیونی و بسته بندی میباشند.

راهنمای خرید غذای سگ مونژه و غذای گربه مونژه

مدتی است که مرز جدید فرمولاسیون غذایی حیوانات خانگی جهت بررسی نیازهای نژاد ، اندازه، سبک زندگی و سن سگ ها و گربه ها به وجود آمده. این به این دلیل است که هر یک از دوستان کوچک ما نیازهای خاصی در رابطه با جنبه های مختلف دارند. پروتئین ، کربوهیدرات ، لیپیدها ، ویتامین ها ، مواد معدنی و فیبر، عناصر گران بهایی هستند که رشد ، توسعه و نگهداری همراهان وفادار ما را تضمین می کنند. محققان آزمایشگاه مونژه تجزیه و تحلیل هایی برای یافتن محصولی که حاوی ترکیب مناسبی از این عناصر باشد را به همراه بهترین مواد، جهت فرمولاسیون یک رژیم ایده آل و منحصر به فرد برای هر سگ و گربه فراهم آورده است.

 غذای سگ و گربه مونژه

مونژه سالها شریک صنعتی شرکت های پیشرو بوده است، به ویژه در بخش بزرگ زنجیره ای هایپر مارکت. و شرکت های سیمبا ( Simba )، ژمون (Gemon) و لچت ( Lechat ) زیر مجموعه این کمپانی میباشد. عمده تمرکز محصولات مونژه، غذای تر هایی نظیر کنسرو، پوچ و ووم میباشد که در طعم های مختلف و فرمولاسیون متفاوت نسبت به نژاد سن، شرایط جسمانی و..  وجود دارند. شما میتوانید با خواندن اطلاعات محصولات، یک انتخاب مناسب در راستای نیاز های سگ و گربه خانگیتان داشته باشید.

تاریخچه شرکت مونژه - Monge

همانطور که گفته شد در سال 1963 شرکت مونژه متولد شد. این اتفاق بزرگی در حوزه حیوانات خانگی بود، زیرا مفهوم جدیدی را برای تغذیه سگ و گربه در ایتالیا ارائه داد و همچنین یک خبر خوش برای کسانی که حیوانات خانگی را دوست دارند و سرپرست آنها هستند به حساب می آمد.  در آن سال ها ایتالیا تغییر بزرگی را تجربه می کرد و میلیون ها ایتالیایی از حومه شهرها به شهر ها نقل مکان کردند. و دوستان چهار پا ما در حال تبدیل شدن به بخشی از خانواده بودند که به مراقبت و توجه بیشتر و سالم تر نیاز داشتند. بالداسار مونژ (موسس مونژه) دریافت که تغییر در تغذیه سگ و گربه ضروری است، زیرا نیازهای غذایی آنها بسیار با نیازهای انسان متفاوت است. به این ترتیب بود که این شرکت طی سالیان متمادی به رشد پیوسته ، سرمایه گذاری در زمینه نوآوری ، تحقیق و کیفیت ، معامله با بازارهای خارجی و معرفی مفهوم جدیدی از محصولات خانگی نه تنها در ایتالیا ، بلکه در سراسر اروپا دست یافت.

صادرات محصولات مونژه

در حال حاضر مونژ به بیش از 80 کشور در سراسر جهان صادرات را تجربه می کند و تجربه طولانی و موفقیت آمیز خود را به شرکت های ایتالیایی و بین المللی که دوست دارند محصولات غذایی حیوانات اهلی و مرطوب خود را تولید کنند ارائه می دهد .

مسیر مونژه

 در سال 1963 در Monasterolo di Savigliano ، در استان Cuneo متولد شد. این اولین بار در ایتالیا بود که غذای مرطوب برای سگ و گربه تولید میشد.

1968 تولید کنسرو غذای مرطوب آغاز شد.

1975 مونژ قوطی های آسان باز را معرفی کرد.

1989 تولد اولین محصولات غذایی مرطوب در سینی ها.

2004 افتتاح کارخانه جدید تولید مواد غذایی کنسرو مرطوب.

2008 در اروپا: تولید اولین بسته های گربه ای و آغاز تولید قوطی های زنجیره ای.

2009 راه اندازی محدوده جدید Monge Superpremium ، به ویژه برای فروشگاه های تخصصی برتر. 2010 محصولات جدید گربه ها با بسته های طبیعی LeChat Natural Paté و LeChat.

2011 LeChat و Special Dog با خطوط تعالی برای تجارت خرده فروشی وارد بخش فوق العاده حق بیمه شدند.

2013 افتتاح کارخانه جدید مواد غذایی خشک ، مدرن ترین کارخانه در اروپا.

2014 با کیفیت عالی Gemon High Premium معرفی شد که به همه فروشگاه های تخصصی برتر امکان خدمات دهی موثر را می دهد.

2016  شروع Monge با 2 خط تولید جدید : Monge Bwild و Monge VetSolution.

2018  دستورالعمل های جدید مونوپروتئین ، که فقط با یک پروتئین مشتق شده از حیوانات فرموله شده است.

Monge VetSolution 2019 با راه اندازی غذای مرطوب.

2020 برچسب های BWild Grain Free و Low Grain در بازارها راه اندازی شد.

کارخونه مونژه

در پایان مونژه یک شرکت کاملا استاندارد و با کیفیت در حوزه محصولاتی غذایی سگ و گربه میباشد و سعی دارد با نوآوری و تهیه فرمولاسیون غذایی صحیح در حوزه حیوانات خانگی، جغرافیای خود را گسترش دهد و سهمی با ارزشی در شد مناسب این موجودات داشته باشد.

پت شاپ انیمال کده

مجموعه انیمال کده با تیمی متشکل شده از دامپزشکان متخصص و دست اندرکاران دلسوز، سعی دارد با گردآوری بهترین برند مواد غذایی و وسایل ضروری و بهداشتی حیوانات خانگی در کنار کمترین قیمت در سلامت و رشد حیوانات خانگی شما سهیم باشند. همچنین شما میتوانید با مراجعه به بخش تماس با ما ،مشکلات حیوانات خانگی خود را با ما در میان بگذارید و به صورت رایگان از دامپزشکان ما مشاوره بگیرید