مونژه

مونژه

شرکت مونژه فعالیت خود را از سال 1963 در حوزه غذای حیوانات خانگی مانند کنسرو سگ و گربه، غذای سگ مونژه غذای گربه مونژه غذای خشک سگ و گربه و... در کونئو ایتالیا آغاز نمود. این استان همه بخش های شرکت، نظیر تولید، کنترل کیفیت، تحقیق توسعه، تدارکات، دفتر مرکزی را در خود جای داده. و دارای 300 نفر متخصص و 120 نماینده فروش میباشد که توانسته اند بیشترین فروش مواد غذایی حیوانات خانگی در ایتالیا را به نام خود کنند. و وظیفه خود را تضمین سلامت تغذیه ای گربه ها و سگ ها با محصولی که هر نیاز غذایی آنها را برآورده می کند قرار داده است. محصولات و خدمات این شرکت می توانند از ابتدای مرحله تحقیق و توسعه تا تولید و بسته بندی سفارشی شوند، همه این محصولات ورودی و کنترل کیفیت تیم تحقیق و توسعه  را دریافت می کنند. در بالاترین استاندارد های فرمولاسیونی و بسته بندی میباشند.

راهنمای خرید غذای سگ مونژه و غذای گربه مونژه

مدتی است که مرز جدید فرمولاسیون غذایی حیوانات خانگی جهت بررسی نیازهای نژاد ، اندازه، سبک زندگی و سن سگ ها و گربه ها به وجود آمده. این به این دلیل است که هر یک از دوستان کوچک ما نیازهای خاصی در رابطه با جنبه های مختلف دارند. پروتئین ، کربوهیدرات ، لیپیدها ، ویتامین ها ، مواد معدنی و فیبر، عناصر گران بهایی هستند که رشد ، توسعه و نگهداری همراهان وفادار ما را تضمین می کنند. محققان آزمایشگاه مونژه تجزیه و تحلیل هایی برای یافتن محصولی که حاوی ترکیب مناسبی از این عناصر باشد را به همراه بهترین مواد، جهت فرمولاسیون یک رژیم ایده آل و منحصر به فرد برای هر سگ و گربه فراهم آورده است. غذای سگ و گربه مونژه مونژه سالها شریک صنعتی شرکت های پیشرو بوده است، به ویژه در بخش بزرگ زنجیره ای هایپر مارکت. و شرکت های سیمبا ( Simba )، ژمون (Gemon) و لچت ( Lechat ) زیر مجموعه این کمپانی میباشد. عمده تمرکز محصولات مونژه، غذای تر هایی نظیر کنسرو، پوچ و ووم میباشد که در طعم های مختلف و فرمولاسیون متفاوت نسبت به نژاد سن، شرایط جسمانی و..  وجود دارند. شما میتوانید با خواندن اطلاعات محصولات، یک انتخاب مناسب در راستای نیاز های سگ و گربه خانگیتان داشته باشید.

تاریخچه شرکت مونژه - Monge

همانطور که گفته شد در سال 1963 شرکت مونژه متولد شد. این اتفاق بزرگی در حوزه حیوانات خانگی بود، زیرا مفهوم جدیدی را برای تغذیه سگ و گربه در ایتالیا ارائه داد و همچنین یک خبر خوش برای کسانی که حیوانات خانگی را دوست دارند و سرپرست آنها هستند به حساب می آمد. شرکت مونژه در آن سال ها ایتالیا تغییر بزرگی را تجربه می کرد و میلیون ها ایتالیایی از حومه شهرها به شهر ها نقل مکان کردند. و دوستان چهار پا ما در حال تبدیل شدن به بخشی از خانواده بودند که به مراقبت و توجه بیشتر و سالم تر نیاز داشتند. بالداسار مونژ (موسس مونژه) دریافت که تغییر در تغذیه سگ و گربه ضروری است، زیرا نیازهای غذایی آنها بسیار با نیازهای انسان متفاوت است. به این ترتیب بود که این شرکت طی سالیان متمادی به رشد پیوسته ، سرمایه گذاری در زمینه نوآوری ، تحقیق و کیفیت ، معامله با بازارهای خارجی و معرفی مفهوم جدیدی از محصولات خانگی نه تنها در ایتالیا ، بلکه در سراسر اروپا دست یافت.

صادرات محصولات مونژه

در حال حاضر مونژ به بیش از 80 کشور در سراسر جهان صادرات را تجربه می کند و تجربه طولانی و موفقیت آمیز خود را به شرکت های ایتالیایی و بین المللی که دوست دارند محصولات غذایی حیوانات اهلی و مرطوب خود را تولید کنند ارائه می دهد .

مسیر مونژه

 •  در سال 1963 در Monasterolo di Savigliano ، در استان Cuneo متولد شد. این اولین بار در ایتالیا بود که غذای مرطوب برای سگ و گربه تولید میشد.
 • 1968 تولید کنسرو غذای مرطوب آغاز شد.
 • 1975 مونژ قوطی های آسان باز را معرفی کرد.
 • 1989 تولد اولین محصولات غذایی مرطوب در سینی ها.
 • 2004 افتتاح کارخانه جدید تولید مواد غذایی کنسرو مرطوب.
 • 2008 در اروپا: تولید اولین بسته های گربه ای و آغاز تولید قوطی های زنجیره ای.
 • 2009 راه اندازی محدوده جدید Monge Superpremium ، به ویژه برای فروشگاه های تخصصی برتر. 2010 محصولات جدید گربه ها با بسته های طبیعی LeChat Natural Paté و LeChat.
 • 2011 LeChat و Special Dog با خطوط تعالی برای تجارت خرده فروشی وارد بخش فوق العاده حق بیمه شدند.
 • 2013 افتتاح کارخانه جدید مواد غذایی خشک ، مدرن ترین کارخانه در اروپا.
 • 2014 با کیفیت عالی Gemon High Premium معرفی شد که به همه فروشگاه های تخصصی برتر امکان خدمات دهی موثر را می دهد.
 • 2016  شروع Monge با 2 خط تولید جدید : Monge Bwild و Monge VetSolution.
 • 2018  دستورالعمل های جدید مونوپروتئین ، که فقط با یک پروتئین مشتق شده از حیوانات فرموله شده است.
 • Monge VetSolution 2019 با راه اندازی غذای مرطوب.
 • 2020 برچسب های BWild Grain Free و Low Grain در بازارها راه اندازی شد.

کارخونه مونژه در پایان مونژه یک شرکت کاملا استاندارد و با کیفیت در حوزه محصولاتی غذایی سگ و گربه میباشد و سعی دارد با نوآوری و تهیه فرمولاسیون غذایی صحیح در حوزه حیوانات خانگی، جغرافیای خود را گسترش دهد و سهمی با ارزشی در شد مناسب این موجودات داشته باشد.

پت شاپ انلاین

مجموعه انیمال کده با تیمی متشکل شده از دامپزشکان متخصص و دست اندرکاران دلسوز، سعی دارد با گردآوری بهترین برند مواد غذایی و وسایل ضروری و بهداشتی حیوانات خانگی در کنار کمترین قیمت در سلامت و رشد حیوانات خانگی شما سهیم باشند. همچنین شما میتوانید با مراجعه به بخش تماس با ما ،مشکلات حیوانات خانگی خود را با ما در میان بگذارید و به صورت رایگان از دامپزشکان ما مشاوره بگیرید. منبع: Monge