جرهای

جرهای

برند جرهای در 30 ژانویه سال 2002 بدر شهر سارابوری تایلند جهت تولید غذای حیوانات سگ و گربه تاسیس شد. این شرکت که با یکی از شرکت های وابسته به خود (CPF Public Company Limited) برای تامین گوشت محصولات خود استفاده میکند، و دارای محصولاتی با کیفیت به همراه پروتئین طبیعی و واقعی میباشد که در سطح خوراکی انسان تولید میشود. و مشتریان این برند میتوانند اطمینان حاصل کنند که محصولات این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و کمک بسیاری به رشد و سلامت حیوان خانگی آنها میکند. محصولات شرکت جرهای معمولا تشویقی بوده ازیم.

شرکت تشویقی سگ و گربه جرهای

تشویقی سگ و گربه

تشویقی و اسنک سگ و گربه، به میان وعده هایی گفته میشود که به اهداف گوناگون که یکی از مهم ترین آنها خوشحال کردن آنها میباشد، به آن داده میشود. صاحبان سگ ها و گربه ها،  جهت تربیت و تشویق برای انجام دادن مکرر یک کار خوب، میاه وعده های خوشمزه ای برای  آنها در نظر میگیرند. این میان وعده ها علاوه بر تربیت، اهداف دیگری هم نظیر مکمل غذایی، تقویت پوست و مو، مسواک کردن دندان ها و… دارند.

راهنمای خرید تشویقی و اسنگ سگ و گربه

استفاده از تشویقی باید هدفمند باشد. باید نیاز ها و ضعف های غذایی سگ و گربه را خوب بشناسیم تا با انتخاب اسنک مناسب، علاوه بر اموزش، یک مکمل غذایی مناسب برای او انتخاب کنیم.

 اسنک گربه

 

سن تشویقی دادن به سگ و گربه

توله سگ ها و بچه گربه بعد از دو ماهگی میتوانند از تشویقی های نرم استفاده کنند و صاحبان آنها باید سعی کنند که با امتحان چند تشویقی، طعم مورد علاقه آنها را تشخیص دهند.

زمان تشویقی دادن به سگ و گربه

بهترین زمان برای دادن تشویقی به سگ و گربه زمانی است که حیوان به طور کامل سیر نباشد و بیشترین بازدهی از مصرف تشویقی در بین وعده های اصلی غذایی است. اگه با هدف آموزش و تربیت گربه از تشویقی استفاده کنید، بهترین زمان بین وعده‌های اصلی غذایی است؛ یعنی زمانی که حیوان خانگی نه آنقدر سیر است که توجهی به شما نکند و نه آنقدر گرسنه است که اصلا حواسش به آموزش شما نباشد.

میزان تشویقی دادن به سگ و گربه

تشویقی باید 10 درصد از کالری و وعده غذایی سگ و گربه را تشکیل دهد نه بیشتر. تا این حیوانات دچار چاقی نشود.

 

انواع تشویقی سگ وگربه

بیسکوییت‌های تشویقی

تشویقی‌های نرم

تشویقی‌های شبیه به استخوان برای سلامت دندان‌ها

تشویقی‌های جویدنی (گوشت، استخوان و غضروف حیوانی)

تشویقی‌های رژیمی

تشویقی‌های گیاهی

 

اهداف تشویقی سگ و گربه

خوشحال کردن سگ و گربه

تشویق سگ و گربه پس از انجام یک کار خوب

تربیت و آموزش دادن به سگ وگربه

مکمل ویتامین‌ها، پروتئین ها و مواد معدنی مورد نیاز

کمک به سلامت دندان‌ها

کمک به حفظ سلامت پوست و مو

کمک به مفاصل و استخوان ها

کمک به سیستم گوارشی

و

اطلاعات روی بسته تشویقی

در خرید تشویقی لازم است که ارزش غذایی درج شده روی بسته تشویقی را بخوانیم و با توجه به نیاز و کمبود های گربه در پروتئین، ویتامین و یا مواد معدنی، اقدام به خرید تشویقی مورد نظر کنیم.

پت شاپ انیمال کده

مجموعه انیمال کده با تیمی متشکل شده از دامپزشکان متخصص و دست اندرکاران دلسوز، سعی دارد با گردآوری بهترین برند مواد غذایی و وسایل ضروری و بهداشتی حیوانات خانگی در کنار کمترین قیمت در سلامت و رشد حیوانات خانگی شما سهیم باشند. همچنین شما میتوانید با مراجعه به بخش تماس با ما ،مشکلات حیوانات خانگی خود را با ما در میان بگذارید و به صورت رایگان از دامپزشکان ما مشاوره بگیرید.