رویه-ارسال-سفارش


روش های ارسال

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام ، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

سفارشات تهران :

سفارشاتی که در تهران ثبت میشوند 4 گزینه برای تحویل دارند و مشتریان با انتخاب خود میتوانند یکی از این چهار گزینه ارسال را انتخاب کنند:
پیک: توسط فروشگاه پیک اسنپ یا تپسی برای آدرسی که در پنل فروشگاه ثبت کرده اید گرفته میشود و پس از هماهنگی با شما سفارش ارسال میگردد. هزینه ارسال را به مامور پیک پرداخت میکنید. امکان پرداخت هزینه پیک به فروشگاه وجود ندارد!
تحویل در محل: پس از ثبت سفارش میتوانید برای دریافت آن در ساعات کاری فروشگاه به پت شاپ مراجعه بفرمائید.
خودم پیک میگیرم: در صورت داشتن کد تخفیف در اسنپ یا تپسی میتوانید پس از هماهنگی با فروشگاه پیک خود را به محل بفرستید!
چاپار: ارسال با چاپار به صورت پس کرایه می باشد. در صورت انتخاب این گزینه میتوانید پس از دریافت بسته از مامور چاپار هزینه حمل را پرداخت کنید.

سفارشات شهرهای دیگر:

•چاپار: در مناطقی که تحت پوشش چاپار هستند بسته شما تحویل چاپار شده و پس از دریافت بسته میتوانید هزینه حمل را به مامور پرداخت کنید.
•پست: مناطقی که تحت پوشش چاپار نیستند سفارش از طریق پست ارسال شده و کد رهگیری بسته در اختیار شما قرار داده میشود.
امکان ارسال سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، در روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.
سفارشات با زمان تقریبی بین 2 تا 8 ساعت کاری و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ی زمان تحویل خواهد شد.


نکات:

1) لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
2) برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن 09122276946 به خدمات پس از فروش انیمال کده اطلاع داده شود.
3) تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

4) پس از پردازش سفارش و تحویل به باربری، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری است.
 
 
 
 
 

وب ‌اپلیکیشن را به صفحه اصلی خود اضافه کنید
با این کار، می‌توانید برای همیشه و بدون نیاز به بروز ‌رسانی از خدمات ما استفاده کنید
آیا مایل به نصب وب اپلیکیشن می باشید؟
  
وب ‌اپلیکیشن را به صفحه اصلی خود اضافه کنید
با این کار، می‌توانید برای همیشه و بدون نیاز به بروز ‌رسانی از خدمات ما استفاده کنید
1. روی دکمه Share در نوار پایین کلیک کنید.
2. گزینه Add to Home Screen را انتخاب کنید.
3. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.