تاریخ انقضا: 2025/05/03
تاریخ انقضا: 2024/07/21
تاریخ انقضا: 2024/12/17
  • 1
  • 2

محصولات شرکت بیفار

بیفار، شرکتی بالغ بر بالای 70 سال است که در سال 1942 فعالیت خود را توسط برناردآ در رالته هلند در جهت تامین نیاز های مختلف سگ و گربه شروع به فعالیت کرد. این شرکت که در حال حاضر توسط نوه برناردا مدیریت میشود (دان)، به 86 کشور دنیا محصولات خود را که شامل غذاهای باکیفیت، لوازم بهداشتی، مولتی ویتامین و میان وعده غذایی و... صادر میکند.


تولیدات شرکت بیفار

هر ساله، در کارخانه‌های بیفار (سه مورد در هلند و یک مورد در انگلیس)، بیش از 12 میلیون قلاده ضدکک ، 6 میلیون ویال قطره کک ، 0.5 میلیون بطری شامپو و 166 تن پوسته ماهی تولید می کنیم. Beaphar می خواهد مطمئن باشد که خرده فروشان، صاحبان حیوانات خانگی و حیوانات خانگی از محصولات بهداشتی با بالاترین کیفیت ممکن برخوردار می شوند، بنابراین سعی دارد فقط از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده کند و روش های دقیق کنترل کیفیت تعالی محصول و خدمات را تضمین می کند. محصولات بیفار عبارتند از:

  • بهداشت دهان و دندان سگ و گربه
  • قلاده های ضد کک سگ
  • مولتی ویتامین سگ و گربه
  • تشویقی گربه و سگ
  • شامپو سگ و گربه


تاریخچه شرکت بیفار  Beaphar

بیفار توسط Bernard Aa (داروسازی) در سال 1942 ، در یک شهر کوچک هلند به نام Raalte تاسیس شد.

 مدیر بازرگانی فعلی این شرکت نوه برنارد است. این شرکت در ابتدا برای تولید پودینگ پنج دقیقه‌ای آسان طبخ شد و بعداً برای ارتش آب پاش شکلات درست کرد.

دهه 1950 تا 1970 شاهد یک دوره رشد برای بیفار بود. در این مدت، این شرکت اولین محصول دامپزشکی خود، Staupecid را تولید کرد و به دنبال آن تولید و تولید انواع مختلفی از داروها و محصولات مراقبت از حیوانات خانگی افزایش یافت. تحت هدایت Henk Aa (پسر برنارد) این شرکت سیاست توسعه را در پیش گرفت که منجر به تصرف "Geco" و تأسیس Beaphar GmbH در سال 1974 شد. پس از این گسترش اولیهBeaphar Koninklijke Maatschappij Draisma van Valkenburg، تولید کننده را خریداری کرد. که در تهیه کلسیم و مواد معدنی برای سگها و گربه ها و همچنین کاپل متخصص در خوراک پرندگان تخصص داشت.


سال 1979 آغازگر یک رویکرد جدید هیجان انگیز برای بیفار بود که با ایجاد بخش آزمایشگاه تحقیق و توسعه این مسیری جدید را پیش گرفت. این امر به شرکت امکان داد تا گامی بزرگ به سوی دنیای دامپزشکی بردارد و بعداً منجر به تولید اولین یقه سگ ضد کک مک در سال 1983 شد. گسترش های بعدی بین سالهای 1986 و 1989 با پیوستن لوازم روپ ون der Voort و Sabri Pet به Beaphar اتفاق افتاد. این دو شرکت به ترتیب در اسپری پرندگان و محصولات مراقبت از بهداشت دهان و دندان سگ تخصص داشتند که این امر به طیف گسترده ای از محصولات Beaphar موجود برای حیوانات خانگی افزود. یک لحظه بی نظیر در تاریخ بیفار در سال 1993 بوجود آمد که پس از هشت سال ارزیابی مورد ، قطرات کک ثبت شد. 

بیفار یکی از اولین شرکت هایی بود که این ثبت نام را انجام داد. و آنچه در سال 1994 رخ داد، بزرگترین تصرف این شرکت در این زمینه بود که تصاحب شرکت انگلیسی Sherleys ، زیرمجموعه غول شیمیایی و دارویی سوئیس بود. 

این امر منجر به تصرف مهم دیگری در سال 2007 توسط شرکت انگلیسی Sinclair Animal and Household Care Limited ، تولید کننده دارو برای حیوانات خانگی و تولید کننده انواع کاملی از محصولات آبزی: غذاهای ماهی ، آب درمانی و داروها شد. هر دو تیم فروش (Sinclair و Beaphar UK) ادغام شدند و به بزرگترین نیروی فروش انگلیس در بازار حیوانات خانگی تبدیل شدند. 

در سال 2009 ، بیفار برنده "تولید کننده سال" انگلیس شد. این شرکت سعی دارد بیشتر خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان اصلی در بازار مراقبت از حیوانات خانگی معرفی کند. که امروزه ، بیفار در چندین کشور تاسیس شده است و یکی از تولیدکنندگان برجسته در زمینه حیوانات خانگی است.


شعار شرکت بیفار

"حیوانات خانگی ما فقط حیوان نیستند. آنها همراهان ، دوستان ، خانواده ما هستند. Beaphar معتقد است که آنها شایسته بهترین مراقبت هستند و بنابراین ما همیشه تلاش خواهیم کرد تا محصولات خود را به مشتریان بیشتری ارائه دهیم. ما می خواهیم همه حیوانات خانگی و خانواده آنها به محصولات با کیفیت ، مقرون به صرفه ، قابل اعتماد ، مراقبت و تغذیه دسترسی داشته باشند."


پت شاپ انیمال کده

مجموعه انیمال کده با تیمی متشکل شده از دامپزشکان متخصص و دست اندرکاران دلسوز، سعی دارد با گردآوری بهترین برند مواد غذایی و وسایل ضروری و بهداشتی حیوانات خانگی در کنار کمترین قیمت در سلامت و رشد حیوانات خانگی شما سهیم باشند. همچنین شما میتوانید با مراجعه به بخش تماس با ما، مشکلات حیوانات خانگی خود را با ما در میان بگذارید و به صورت رایگان از دامپزشکان ما مشاوره بگیرید. 

 

 

وب ‌اپلیکیشن را به صفحه اصلی خود اضافه کنید
با این کار، می‌توانید برای همیشه و بدون نیاز به بروز ‌رسانی از خدمات ما استفاده کنید
آیا مایل به نصب وب اپلیکیشن می باشید؟
  
وب ‌اپلیکیشن را به صفحه اصلی خود اضافه کنید
با این کار، می‌توانید برای همیشه و بدون نیاز به بروز ‌رسانی از خدمات ما استفاده کنید
1. روی دکمه Share در نوار پایین کلیک کنید.
2. گزینه Add to Home Screen را انتخاب کنید.
3. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.